Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві презентували першу благодійну поштову марку “Пес Патрон”

1 вересня у Полтаві відбулось урочисте спецпогашення нової поштової марки “Пес Патрон”. Її презентували в усіх обласних центрах України. Відсьогодні ця марка вводиться в обіг по всій країні.

Цей випуск Укрпошта реалізує у партнерстві з Державною Службою України з надзвичайних ситуацій. Особливістю випуску є благодійна складова, адже кожен, хто придбає поштові марки “Пес Патрон”, які окрім номінальної вартості містять додатковий номінал, стає учасником благодійного проекту з придбання машини механізованого розмінування та допомозі притулкам для тварин.

“З початку повномасштабного вторгнення росії надзвичайники щоденно, ризикуючи власним життям, рятують людей. Наші рятувальники працювали і в Київській, і в Дніпропетровській, і в Харківській областях. Пес Патрон став народним героєм, символом ДСНС”, – зазначив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

У марковому аркуші представлено 8 поштових марок із зображенням робочих буднів та життя Патрона, виготовлених на самоклейному папері. Тираж випуску – 1 млн аркушів.

Вартість кожної поштової марки – 31 грн, з яких номінальна вартість – F (23 грн), а сума благодійного збору позначена на кожній марці знаком «+» і складає 8 грн. Відповідно, вартість аркушу – 248 грн, з яких 64 грн – благодійна складова.

Читайте також: На Полтавщині обрали ескіз для поштової марки “Гадяцьке сафарі”

Придбати марки можна буде у всіх міських відділеннях поштового зв’язку, а також на офіційному онлайн-магазині Укрпошти та маркетплейсах.

 

Система Orphus Поделиться на fb