Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві для дітей майстриня з Харкова провела майстер-клас “Осінні квіти”

Щовівторка о 14.00 у Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва імені О.Гончара відбуваються різноманітні майстер-класи. 20 вересня мисткиня, талановита людина, яка творить справжню красу, Ольга Вева провела для діток та їх мам чарівний захід “Осінні квіти”.

Десять років авторка займалась декором та проводила майстер-класи для дорослих і дітей у Харкові. Працювала з натуральними матеріалами та бісером, напівдорогоцінним камінням, займалася миловарінням. Особливе місце в її душі займають квіти з паперу, тому зараз у Полтаві запропонувала для відвідувачів бібліотеки саме такий майстер-клас.

Робили квіти з італійського паперу, адже він добре тримає форму і допомагає створити фантазійні поробки. Разом гості створювали ароматні квіти-побажання, використовуючи чарівне зілля, що допомагає здійсненню бажань, якщо цього по-справжньому дуже сильно хотіти.

“Відбувся неймовірно фантастичний та цікавий захід із ароматом надії в краще! Разом робимо добрі справи! Все буде Україна”, – розповіла завідувачка відділом соціокультурної роботи Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва ім. О.Гончара Наталія Рисенко.

Марія Бойко

Фото: Полтавська обласна бібліотека для юнацтва ім. О.Гончара

Система Orphus Поделиться на fb