Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У ПДАУ відбулась посвята в студенти

19 вересня у Полтавському державному аграрному університеті привітали першокурсників, які нещодавно розпочали навчання. Ця добра традиція існує вже понад 100 років. Університет готує кваліфікованих фахівців, визнаних в Україні й за кордоном наукових кадрів, які своєю сумлінною працею роблять гідний внесок у розвиток аграрного виробництва, освіти та науки.

Цьогоріч до студентського братерства Полтавського державного аграрного університету долучилося понад дві тисячі здобувачів вищої освіти, серед них як випускники шкіл, так і майбутні магістри та здобувачі наукового ступеня доктора філософії.

Урочистості розпочалися з патріотичної університетської лекції «Україна — єдина і незламна!».

На свято завітали шановані гості, випускники вишу та члени Наглядової ради ПДАУ — голова Котелевської селищної ради, Герой України Тетяна Корост, начальник Полтавського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області Іван Климась, заступниця директора Регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби в Полтавській області  Марина Семенко.

З вітальним словом до присутніх звернулася в. о. ректора професор Валентина Аранчий, яка разом із першим проректором Олександром Галичем  презентувала першокурсникам символи навчання — перший студентський квиток і залікову книжку, а почесна гостя Тетяна Корост пригостила студентську родину запашним короваєм з промовистою назвою «Перемога». Також студентів і викладачів вітав народний фольклорний ансамбль «Маланка» (керівниця — заслужений працівник культури Юлія Глущенко) та аматорський колектив — квінтет сучасної пісні «Мал-а-хіт».

Відразу після закриття урочистої церемонії для першокурсників розпочалося їхнє студентське життя — шлях до майбутньої професії.

Фото – ПДАУ

Система Orphus Поделиться на fb