Ви тут:
Суспільство Україна 

У Міненерго повідомили про загиблих і масштаби учорашнього російського обстрілу інфраструктури 

Вчора відбувся один з найбільш масових обстрілів енергетичної інфраструктури. Було обстріляно Зміївську ТЕС та три підстанції високої напруги, знеструмлено 40 підстанцій різної напруги, відключено 2 повітряні лінії 750 кВ, 5 повітряних ліній 330 кВ. Під час обстрілів загинули четверо енергетиків, ще троє – поранені.

Про це повідомив на своїй фейсбук-сторінці Міністр енергетики Герман Галущенко.

“Сотні тисяч українців залишались без світла на Полтавщині, Дніпропетровщині, Харківщині, Сумщині, Донеччині… Але швидкість відновлення надихає! Вже за 40 хвилин світло почало повертатись в оселі українців. Всі основні лінії було заживлено вже за 4,5 години. Повністю відновлено електропостачання споживачам Полтавської, Донецької області, зараз ще залишаються знеструмленими на Сумщині 1,7 тисяч споживачів, на Дніпропетровщині – близько 3 тисяч, на Харківщині – 12 тисяч. Роботи з відновлення тривають”, – зазначив Герман Галущенко.

Також додав, що опалювальний сезон ще не розпочався, а ворог уже пішов в масовану атаку на енергетичні об’єкти. 

“Що ми можемо (і робимо!) для протистояння наслідкам таких атак – це прискорення реагування, відпрацювання механізмів резервного заживлення, забезпечення матеріалами для цього і організація взаємодопомоги всіх компаній енергосектору – для максимальної ефективності і швидкості роботи”, – додав Міністр.

Фото: фейсбук

Система Orphus Поделиться на fb