Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Лубнах відкрилась виставка фоторобіт Вадима Хоменка

22 вересня в Лубенській галереї мистецтв краєзнавчого музею імені Гната Стеллецького відбулося відкриття виставки фото Вадима Хоменко. Роботи приємно здивували глядачів по правильному композиційному пошуку, світлотіні, харизматичності і навіть відтінках.

Автора привітали: заступник міського голови Ірина Харченко, заступник начальника управління культури і мистецтв Оксана Радченко, заступник головного лікаря Кулій Михайло Іванович, художник Людмила Кошлай, та керівник фотостудії «Софіт» Павло Парубочий.

Відкриття виставки було проведено без музикальних чи танцювальних супроводів, бо Лубенщина в ці дні прощалася із загиблими захисниками України.

Відкриття виставки пройшло, на жаль, в маленькому колі в зв’язку з забороною проводити заходи за участі більше ніж десяти осіб, проте відчувалась тепла і дружня атмосфера. Також відвідувачі переглядаючи виставку були приємно здивовані тим, що на звичайний телефон можна відзняти такі художні знімки. Є частина робіт які вирізняються креативністю і незвичайним баченням автора простих пейзажів.

Виставка Вадима є благодійною, будь-яке фото з експозиції можна придбати за фіксованою ціною і всі кошти підуть на потреби Збройних Сил України. На протязі 20-ти днів можна буде прийти в галерею мистецтв та ще раз переглянути цікаву виставку фотознімків Лубен та околиць міста, придбати фото для себе та підтримати українських військових.

Фото – Лубенська галерея мистецтв

Система Orphus Поделиться на fb