Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Лубнах організували «Хаб мистецтва та здоров’я»

18 вересня у Лубенській галереї образотворчого мистецтва відбувся майстер-клас з живопису у рамках проєкту «Хаб мистецтва та здоров’я». Це було справжнє корисне, цікаве й емоційне свято для наймолодших у День міста від Артцентру «Zelo». Захід відвідав Лубенський міський голова Олександр Грицаєнко та начальник управління освіти Мирослав Костенко, які підтримали креативних організаторів й талановитих лубенських дітей.

Це вже не перша подібна мистецька акція у Лубнах від Артцентру «Zelo». Цього разу насичена культурна програма для юних художників передбачала танцювальний флешмоб з Альоною Пастуховою, а від майстра Ярослава Терновського – пастельний живопис, від чарівної Аліни Гончарової – виготовлення листівок в графічній техніці.

Крім того, Максим Стерлік організував цікаві розважальні ігри, а Роман Галич провів тренінг з фінансової грамотності. Поряд майстриня Тетяна Ларіна ділилася магією виготовлення ляльки-мотанки, захопив багатьох і китайський живопис та бодіарт, що його віртуозно демонструвала Анна Торкаєва. Цікаво також було спробувати себе й у замальовках  технікою сухої пастелі під керівництвом Анастасії Фролової та у заняттях з графіки, чому можна було повчитися у фахівця цієї справи Ельвіри Дутової.

Загалом все це справді вражало та захоплювало присутню аудиторію, особливо дітвору, тому всі учасники вже з нетерпінням чекають наступного мистецького свята від Артцентру «Zelo».

Проєкт втілюється громадською організацією «Художників «Пектораль» за підтримки Save the Children International in Ukraine, Rotary Club Poltava, всіх доброчинців, небайдужих громадян, волонтерів та місцевого бізнесу зусиллями найкращих професіоналів та викладачів, батьків.

До слова, ГО «Художників «Пектораль», що працює під брендом Артцентр «Zelo», підписали меморандум співпраці з управлінням освіти, виконавчим комітетом Лубенської міської ради та Центром дитячої творчості учнівської молоді.  А ось саме цей захід проведений як подарунок до Дня міста під назвою «День Лубен».

Фото – Денис Каблашов

Система Orphus Поделиться на fb