Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці провели тренінг з медіаграмотності для дітей та підлітків

У Кременчуці для дітей та підлітків влаштували тренінг “Факти і фейки, як їх розрізнити”, що навчає основ медіаграмотності та інформаційної безпеки.

За допомогою практичних вправ учасники досліджували, що таке медіа та як вони працюють. В ігровій формі навчалися критичного мислення, пробували себе у ролі журналіста, обговорювали теми пропаганди та свободи слова.

Заняття провела журналістка Юлія Биліна у Кременчуцькій бібліотеці-філії №3.

Тренінг пройшов у межах проєкту “Спільно. Точки зустрічі”, який втілюється Фондом “Професійний розвиток Харкова” за підтримки ЮНІСЕФ і Міністерства молоді та спорту України.

Проєкт “Спільно. Точки зустрічі” спрямований на підтримку дітей, підлітків та їхніх родин, які постраждали через війну. У межах проєкту в різних містах України, зокрема у Кременчуку, створені точки на базі координаційних штабів для переселенців. Там діти, підлітки та їхні родини можуть отримати базову гуманітарну й соціоемоційну підтримку. У Кременчуку проєкт реалізується у співпраці з громадською організацією “МИ”. Перша точка зустрічі “Спільно” у місті діє з травня.

Окрім Кременчука, проєкт “Спільно. Точки зустрічі” діє у Харкові, Охтирці, Полтаві, Черкасах, Чернігові, Світловодську, Умані, Запоріжжі та Кропивницькому.

Довідково: Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) працює в більше ніж 190 країнах і територіях, щоб створити справедливий світ для кожної дитини. За 75 років діяльності ЮНІСЕФ допоміг врятувати більше дитячих життів, ніж будь-яка інша гуманітарна організація світу. Початок війни в Україні спричинив перепони у доступі до освітніх, медичних і соціальних послуг. Руйнівні наслідки воєнних дій стають травмуючим досвідом для дітей та загрожують їхньому майбутньому. У відповідь на загрозу для дітей ЮНІСЕФ запустив програму реагування СПІЛЬНО — інтегровану підтримку для сімей з дітьми. У цій програмі ЮНІСЕФ об’єднує зусилля з урядом та місцевими органами влади, громадським сектором та бізнес-партнерами для надання мультисекторальної допомоги.
ГО «Фонд «Професійний розвиток Харкова» — це українська неурядова громадська організація, діяльність якої з 2012 року спрямована на підвищення рівня спроможності та матеріального добробуту громадян України шляхом сприяння працевлаштуванню та самозайнятості.

Система Orphus Поделиться на fb