Ви тут:
Спорт Суспільство 

У Кобеляцькій громаді визначили переможців спартакіади

На стадіоні «Колос» відбулася спартакіада присвячена Дню фізичної культури і спорту, в якій взяли участь 11 команд колективів фізкультури Кобеляцької міської ради.

Як повідомляє Кобеляцька громада, у рамках проведення спортивного свята змагання проходили з шести видів спорту: легкоатлетична естафета 4х100 м., шашки, підтягування, армреслінг, настільний теніс та перетягування канату.

Кращими з армреслінгу серед чоловіків у ваговій категорії до 80 кг стали: Вадим Литвин – учень Аграрного ліцею, брати Жимбей Дмитро та Олег з села Підгора.

З цього ж виду спорту, тільки у ваговій категорії +80 кг третє місце посів Ігор Удовицький з с. Озера, друге – Володимир Фещенко з с. Шенгури. Перше місце виборов учень Аграрного ліцею – Володимир Литвин. У цьому виду спорту, як бачите, брали участь представники двох родин. Тож сміливо можна сказати, що любов до спорту розпочинається з родини.

Переможцями серед команд колективів фізкультури з армреслінгу стали: І місце посіла команда Аграрного ліцею, ІІ зайняла команда фізкультури з села Підгора, ІІІ посіла команда з Шенгурів.
Кращими серед ще одного силового виду спорту – підтягування стали: Олександр Сезченко з Озір, який підтягнувся 31 раз, Дмитро Жимбей з Підгори – 29 та Микола Котенко з Канав – 26.

У перетягуванні канату перемогу отримала команда з Озір. Друге місце посіла команда Вільховатки і третє місце зайняли спортсмени з Шенгурів.

Кращими у інтелектуальному виду спорту – шашках, перше місце зайняв член команди з села Озера Анатолій Бурлай, друге місце посів Анатолій Сай з с. Вільховатка та третє отримав Микола Наумов із Канав.

Система Orphus Поделиться на fb