Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У громаді на Полтавщині відкрили нову поліцейську станцію

Поліцейська станція розташована у селі Веприк Миргородського району, що за чисельністю мешканців є найбільшим населеним пунктом Великобудищанської громади.

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Полтавщини.

Це вже друга станція на території громади. Перша розпочала свою роботу у жовтні 2020-го, у селі Плішивець. Сучасне приміщення призначене для роботи та (у разі потреби) відпочинку двох поліцейських офіцерів, які обслуговують 20 сіл.

В урочистому відкритті станції взяли участь Микола Шаблій, голова Великобудищанської ТГ, представники громади та керівництво поліції: Борис Реутов, заступник начальника поліції Полтавщини, Роман Ніколаєнко, очільник управління превентивної діяльності поліції області, Ольга Берестова, керівниця сектору взаємодії з громадами обласної поліції, Віталій Ярмолюк, начальник Миргородського райвідділу поліції, та заступник начальника територіального підрозділу поліції з превентивної діяльності Сергій Овчаренко.

Як повідомив Микола Шаблій, громада вже придбала близько півсотні камер відеонагляду. Голова тергромади переконаний, що технічний ресурс допоможе досвідченим офіцерам Сергієві Кайолі й Станіславу Шестопалову ефективно виконувати функції з підтримання правопорядку та безпеки в населених пунктах. Заступник начальника обласного управління поліції Борис Реутов наголосив, що створення додаткових умов для поліцейських офіцерів громади – це прогресивний крок у сфері створення безпекового середовища для громадян, що має особливе значення в умовах воєнного стану.

Фото: поліція

Система Orphus Поделиться на fb