Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Гребінківській громаді провели благодійний турнір з футболу на підтримку ЗСУ

25 вересня у селі Ксаверівка відбувся Відкритий благодійний турнір Гребінківської ОТГ з футболу серед ветеранів (35+) в підтримку ЗСУ.

Змагання відбулися за підтримки Гребінківської селищного голови Романа Засухи та старости Ксаверівсько-Пінчуківського старостинського округу Вадима Ляшка.

У змаганнях взяли участь шість команд, які були поділені на дві групи, змаганнях яких пройшли по колу. Потім відбулась стикові матчі. В грі за 3-4 місце зустрілись команди ветерані Ксаверівки та Василькова. В напруженій спортивній боротьбі перемогу з рахунком 1-0 та бронзові нагороди вибороли хлопці з Ксаверівки на чолі з капітаном Леонідом Дяченком.

Головний фінал за 1-2 місце між ФК “Колос” з Ковалівки та ФК “Яблунівка” виявився ще напруженішим. Основний час закінчився 2-2 і все вирішувалось в післяматчевих 9-ти метрових ударах (пенальті). Точнішіми були Ковалівці (3-2), вони і вибороли золоті медалі. Срібло дісталось білоцерківцям.

Підсумкова таблиця мала такий вигляд:

1- ФК”Колос”- Ковалівка

2-ФК”Яблунівка”- Біла церква

3-ФК Ксаверівка

4-ФК Ветеран (Васильків)

5-ФК Гребінки

6-ФК Саливонки.

“Дякуємо суддям турніру Денису Стояну і Володимиру Грицю! Та всім причетним і організаторам за відмінну роботу в підготовці і проведенні благодійного ветеранського турніру з футболу. Всі кошти зібрані під час турніру будуть перераховані в підтримку Збройних Сил України. Дякуємо нашим воїнам”, – зазначив Володимир Нехта.

Марія Бойко

Фото: Володимир Нехта

Система Orphus Поделиться на fb