Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Гадячі вшанували пам’ять визволителів міста від фашистських загарбників

11 вересня 1943 року місто Гадяч було звільнено від нацистських загарбників і вже стало доброю традицією у цей день проводити урочистості з нагоди Дня міста у колі гостей та мешканців територіальної громади.

Історія краю, як і держави, пишеться щоденно кожним, відтворюючи ті події, що відбувалися і відбуваються нині. Сьогодні продовжується героїчна боротьба України з росією за територіальну цілісність та суверенітет нашої держави. Серед захисників України багато наших земляків.

10 вересня 2022 року в бібліотеці Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім.І.П.Котляревського зі студентами ІІ-ІV курсів спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» відбулася година спілкування “Все буде Україна”, присвячена героїчній боротьбі українців за територіальну цілісність та суверенітет.

Зараз ми свідки створення нової історії. В душі кожного є Україна, рідне місто, куди всім так хочеться повернутися. Після перемоги усі повернуться додому, ми відбудуємо країну. Наша вільна та незалежна держава буде згадувати ці дні з гордістю та сумом за загиблими мирними жителями та воїнами-захисниками.

Фото: Гадяцький коледж культури і мистецтв

Система Orphus Поделиться на fb