Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Гадячі відзначили Міжнародний день миру

21 вересня увесь світ відзначає Міжнародний день миру. У резолюції від 7 вересня 2001 року Генеральна Асамблея постановила щорічно святкувати саме 21 вересня як “день глобального припинення вогню й насильства”.

У цей день ООН закликає всі країни зупинити військові дії та хоча б на 24 години припинити проливати кров. Тільки мирні переговори та вирішення наявних проблем шляхом діалогу та компромісних рішень можуть дати дійсно відчутні результати та користь для всього людства.

У цей буремний час саме Мир українці цінують найбільше, адже, на жаль, знають не з книг і не з історії, що таке війна. Кожен з нас намагається наблизити мир, як може. Люди культури і мистецтва несуть мир за допомогою слова, музики, пісні, танцю, живопису. Тож викладачі та студенти спецілізації “Видовищно-театралізовані заходи” Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім.І.П.Котляревського провели поетичні читання “З Україною в серці”, присвячені миру в рідній країні – прекрасній і сильній, єдиній та неповторній, незламній та святій.

З вітальним словом до всіх учасників та глядачів звернувся директор коледжу Анатолій Насменчук. Усі присутні мали змогу насолодитися патріотичними віршами, мелодіями бандури та мирним флешмобом. До того ж усі небайдужі могли долучитися до збору коштів для допомоги Збройним силам України.

Всі зібрані кошти будуть перераховані у фонд “Повернися живим!”.

Ольга Житченко

Фото: Гадяцький коледж культури і мистецтв

Система Orphus Поделиться на fb