Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Цифровізація Полтавщини: Дмитро Лунін назвав головні показники у сфері за 200 днів війни

Цифрова трансформація Полтавщини триває попри повномасштабне російське вторгнення.

За підтримки Міністерства цифрової трансформації передали нашим бійцям, медичним закладам та РВА близько 50 станцій супутникового інтернет-зв’язку Starlink. Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

«За останні 200 днів у межах проекту «Інтернет-субвенція» підключили 50 сіл у 10 громадах Полтавщини, 85 закладів соціальної інфраструктури до швидкісного інтернету», – наголосив очільник області.

Дмитро Лунін зазначив, що в області продовжують запроваджувати у школах режим paperless. Наразі він працює у 206 школах – половині від усіх закладів загальної середньої освіти. Також на Полтавщині 60% шкіл мають укриття, обладнані Wi-Fi.

«Відновлюємо послугу шерінгу документів через Дію. Вона доступна в усіх 37 закладах соціального захисту населення, 53 ЦНАПах, 176 віддалених робочих місцях та мобільних офісах. Також нею можна скористатися у 176 медзакладах, 35 комунальних установах, 21 закладі освіти та 10 готелях», – додав Дмитро Лунін.

Окрім того, область отримала та розподілила між військовими, працівниками системи екстреної медичної допомоги та соцслужбами 45 маршрутизаторів, 36 одиниць засобів зв’язку – смартфони та IP телефони, понад 40 одиниць комп’ютерного обладнання – ноутбуки, монітори, жорсткі диски, програмне забезпечення.

Також між районними військовими адміністраціями, територіальними громадами й військовослужбовцями розподілили офіційні ліцензійні пакети програмного забезпечення Microsoft для 1250 робочих місць.

У ЦНАПах продовжують відновлювати послуги єМалятко. Наразі вона доступна в 24 центрах. Також продовжують і оцифровування спортивні споруди регіону. В Електронний реєстр спортивних споруд внесли всі об’єкти обласного рівня.

Очільник області додав, що в регіоні започаткували серію тренінгів з кібербезпеки для державних службовців ОВА, РВА й посадових осіб органів місцевого самоврядування.

Також в області запустили телеграм-канал «Робота Полтава ЦЗ» з вакансіями для переселенців і жителів міста, чат-бот Дмитра Луніна для постійного його зв’язку з громадянами та створили новий сайт Полтава Українське Місто зі всією потрібною інформацією для жителів і переселенців. Сайт розроблено командою проекту Ukrainian City за підтримки обласної адміністрації.

Система Orphus Поделиться на fb