Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Святкування до Дня працівника освіти Гребінківської громади відбулося у приміщенні ліцею

30 вересня про це повідомили на Facebook сторінці відділу освіти Гребінківської селищної ради. 

З вітальним словом до освітян звернулися селищний голова Роман Засуха, начальник відділу освіти Лариса Ткаченко, голова Гребінківської селищної організації Профспілки працівників освіти і науки України Світлана Угнівенко, старости старостинських округів Люда Лагута-Пророченко, Вадим Ляшок, Валентин Федоренко, Петро Клопенко. 

Педагогів громади було нагороджено: нагрудним знаком «Відмінник освіти України» Юлію Фокіну Юлія Юлія, подякою Міністерства освіти та науки України Оксана Сілецька, грамотами та подяками від Департаменту освіти та науки КОВА та КНЗ КОР « КОІПОПК». Ювілярів та молодих спеціалістів відзначено подяками від профспілки працівників освіти. Селищний голова виніс подяку керівникам освітніх закладів за вагомий внесок у галузь освіти громади.

Святковий настрій не залишав стін ліцею протягом двох годин. Учні та вихованці закладів освіти Гребінківської громади зібралися разом для того, щоб привітати улюблених педагогів: піснями, віршами, неперевершеною грою на музичних інструментах, красивими танцями.

Приємною несподіванкою став виступ викладача дитячої школи мистецтв Дмитра Чернишенка та літературно- патріотична композиція від акторів Дослідницького театру. “Вітаючи зі святом, від щирого серця бажаємо кожному працівникові освіти мирного українського неба, міцного здоров’я на довгі літа, невичерпної наснаги, Божої благодаті, любові та злагоди!” – прокоментувала подію начальник відділу освіти Гребінківської селищної ради Лариса Ткаченко.

Фото – відділ освіти Гребінківської селищної ради 

Система Orphus Поделиться на fb