Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

“Спаський двіж. Ділись теплом”: у Полтаві влаштовують ярмарок на підтримку переселенців та ЗСУ

Зігрітися та зігріти одне одного запрошує благодійний ярмарок “Спаський двіж. Ділись теплом”, який відбудеться 1 та 2 жовтня в Полтаві за звичною локацією вул. Спаська, 10.

Мета – зібрати кошти для громад Полтавщини, які прихистили вимушених переселенців, та придбати термокомплекти й обігрівальні прилади для військових. Співорганізатори заходу – благодійний фонд “Запорука” та громадська організація “МІСТОХАБ”. Хедлайнеркою події є українська співачка та авторка пісень ROXOLANA.

Полтавщина стала надійним тилом для українців, яких війна вигнала з рідних домівок. За даними Полтавської ОВА, станом на літні місяці область надала притулок майже 200 тисячам вимушених переселенців.

“Наша кампанія – це про холоди, які вже дають про себе знати, і про беззахисність людей, які, втікаючи від обстрілів та окупації, залишилися практично без нічого. І просто не знають, як їм перезимувати. Ми плануємо залучити донати для закупівлі дров на обігрів осель 50 родин вимушених переселенців. Вартість опалення одного будинку в зимовий період – 8 000 грн. Саме стільки коштує комплект дров”, – розповідає засновниця та президентка благодійного фонду “Запорука” Наталія Оніпко.

“Зима близько. І ми маємо вистояти перед елементарними викликами, щоб торувати нашу перемогу. Тому організовуємо ярмарок, щоб “утеплювати” всіх – й українців, яких війна позбавила домашнього вогнища, й наших військових”, – додає керівниця МІСТОХАБу та співорганізаторка “Спаського двіжу” Марина Герасименко.

“Спаський двіж. Ділись теплом” триватиме з 10:00 до 20:30.

Серед запланованих активностей – маркет крафтових виробників, фудкорт, майстеркласи, локація для дітей, кіно-бомбосховище, концерт. Вхід – за благодійний донат у перший день заходу та донат від 200 гривень у другий день.

Зірковими гостями “Спаського двіжа. Ділись теплом” в неділю, 2 жовтня, стануть популярна співачка ROXOLANA та попрок гурт Mountain Breeze.

“Українці точно не дадуть змерзнути одне одному цієї зими. В кожного з нас стільки тепла, що вистачить на всіх. Це й про увагу й турботу, а також про допомогу речами, донатами. Разом нам усе під силу”, – переконана хедлайнерка заходу ROXOLANA.

Онлайн до кампанії гуманітарної допомоги громадам Полтавщини, що прихистили українців, котрі втратили майже все, можна долучитися на фандрейзинговій платформі благодійного фонду “Запорука” за посиланням.

Благодійний фонд “Запорука” 14 років підтримує родини онконедужих дітей і створює умови, аби сім’ї були разом під час лікування. Із 2009 року фонд надавав можливість безкоштовно проживати у центрі “Дача” 1300 дітям-пацієнтам Національного інституту раку та Охматдиту в Києві.

Основні напрями діяльності “Запоруки” сьогодні:

– евакуація підопічних у відносно безпечні українські клініки та за кордон, їхня фінансова та психологічна підтримка;

– забезпечення українських лікарень (національних, регіональних, прифронтових) медикаментами, обладнанням, реанімобілями, фахівцями;

– психологічний супровід та реконструкція житла для родин, яких війна позбавила дому;

– гуманітарна допомога громадам, які прихистили вимушених переселенців.

Фото: ілюстративне

Система Orphus Поделиться на fb