“Шахтар” зіграв внічию з “Селтіком” у Лізі Чемпіонів

В українців залишаються непогані шанси на вихід з групи. Багато що буде вирішуватися у матчі з «Реалом».

Як повідомляє пресслужба «Шахтаря», початок матчу лишився за шотландцями, які створили кілька напівмоментів, а на 10-й хвилині відкрили рахунок: у контратаці лівим флангом Хатате пробив з гострого кута, і м’яч з невеликим рикошетом від Бондаренка залетів до сітки. «Гірники» відразу ж перехопили ініціативу, проте всі їхні спроби проникнути до штрафного гостей були безрезультатними аж до 29-ї хвилини: саме тоді Судаков запустив у прорив лівим краєм Михайла Мудрика, який утік сам на сам і ударом під поперечину зрівняв цифри – 1:1. Й одразу Швед з навісу Мудрика забиває другий м’яч, але гол не зараховано. Кінець тайму за моментами лишився за господарями: удар Зубкова заблокував захисник, а постріл Шведа під дальню штангу насилу потягнув Гарт.

Друга половина почалася з гольового шансу «кельтів»: Жота бив у кут – Трубін парирував. Загалом після перерви команди стали діяти значно обережніше, гострих епізодів біля воріт виникало не надто багато. У хід пішли удари здалеку: Швед відправив м’яч за сантиметри від штанги, а спроба Тернбулла пройшла над поперечиною. Обидва наставники зробили серію замін: у донеччан на поле вийшли Траоре й Петряк, а трохи згодом – Джурасек та Очеретько. Останній одразу ж відзначився небезпечним ударом, який припав у блок, а у відповідь Якумакіс із центру штрафного мало не влучив у дев’ятку. Заключні хвилини запам’яталися невеликим ушкодженням Тараса Степаненка, проте капітан дограв без заміни.

1:1 – «Шахтар» завершує внічию зустріч із «Селтіком».