“Шахтар” здобув другу перемогу у Юнацькій лізі УЄФА

Друга поспіль перемога юнацької команди “гірників”.

Як повідомляє Суспільне.спорт, “Шахтар” U19 здобув другу перемогу у Юнацькій лізі УЄФА. У матчі другого туру донецька команда здолала шотландський “Селтік”.

Юнацька команда “Шахтаря” розпочала груповий раунд з перемоги над “Лейпцигом” з рахунком 2:0. І разом з “Реалом” очолила турнірну таблицю групи, поступаючись мадридцям лише за різницею м’ячів.

У другому турі “Шахтар” U19 зустрічався з “Селтіком” U19. І здобув другу перемогу, хоча й уперше пропустив.
Відкрити рахунок у грі юнацькій команді “Шахтаря” вдалося ще у першому таймі. На 25-й хвилині Олександр Ющенко вразив ворота суперника, пробивши у дотик після передачі з флангу.

А після перерви “Шахтар” U19 подвоїв рахунок. Подача з кутового призвела до удару, після якого м’яч рикошетом від гравця “Селтіка” U19 залетів у сітку.

Шотландська команда відіграла один м’яч перед закінченням зустрічі. Однак “Шахтареві” U19 вдалося втримати перемогу.