Ви тут:
Суспільство Україна 

Сайт Вагнера, воєнторги рф та банк: ІТ-армія паралізувала понад 4000 онлайн-ресурсів росіян

Українська ІТ-армія продовжує розхитувати економіку ворога та деморалізувати росіян на цифровому фронті. Упродовж останніх двох тижнів паралізувала понад 4000 онлайн-ресурсів росіян.

Про це повідомили у telegram-каналі Мінцифри.

З 12 до 25 вересня ІТ-армія призупинила роботу:

1. Сайт групи Вагнера, яка збирає російських в’язнів для війни в Україні. Було здобуто всі дані, які зберігалися на сайті. На кожного ката, вбивцю та ґвалтівника чекає суворе покарання.

2. Ресурси молодої гвардії єдиної росії. ІТ-армія дістала звідти списки молодих путіністів, які були або є на окупованих територіях, допомагають приховувати військові злочини та проводити незаконні референдуми. Ім’я кожного нелюда відомо, покарання не за горами.

3. Серце «цифрової росії» — портал «Госуслуги». До нього причетні сотні сторонніх послуг та сервісів, які задіяні в державних, економічних та військових сферах. Через атаку на портал росіяни не могли отримати бажані послуги.

4. Сайти для пошуку роботи. На таких сайтах міністерство оборони росії часто публікувало вакансії військових. Тепер для росіян жодна вакансія недоступна, як і самі портали.

5. Воєнторги рф. Через це росіяни не могли замовити необхідне спорядження для своїх солдатів-вбивць, які продовжують вести війну в Україні.

6. Сайти з продажу автоінструментів. ІТ-армія перекрила не тільки можливість росіянам продавати в рф контрабанду у вигляді інструментів для авто з Європи, а і купувати необхідне автоприладдя своїм солдатам-вбивцям на фронт.

7. Комерційний банк Открытие. DDoS-атака на інфраструктуру банку заблокувала росіянам можливість користуватися банківськими послугами онлайн.

Система Orphus Поделиться на fb