Ви тут:
Суспільство Україна 

Росіяни вночі знову обстріляли ЗАЕС, – Енергоатом

Росіяни в ніч на 21 вересня обстріляли ЗАЕС, унаслідок чого відключилися трансформатори та стався аварійний запуск дизель-генераторів

Про це повідомив Енергоатом у Telegram.

“Сьогодні, 21 вересня 2022 року, о 01:13 в результаті чергового обстрілу Запорізької АЕС рашистськими терористами було пошкоджено обладнання зв’язку енергоблоку №6 з відкритим розподільчим пристроєм ЗАЕС”, – ідеться в заяві.

Унаслідок цього відключилися блоковий трансформатор і трансформатори власних потреб енергоблоку. Від втрати живлення стався аварійний запуск двох дизель-генераторів систем безпеки для забезпечення роботи насосів охолодження палива.

О 2:00 працівники станції налагодили  живлення власних потреб енергоблоку №6 від системи шин інших енергоблоків станції. Дизель-генератори 6-го енергоблоку вимкнули та перевели в режим чергування.

В Енергоатомі зауважили, що окупанти продовжують вчиняти ядерний тероризм на українських атомних станціях, навіть пропри присутність інспекторів МАГАТЕ на майданчику ЗАЕС.

“Від цієї організації ми в черговий раз очікуємо більш рішучих дій щодо припинення агресивних дій росії проти цивільних ядерних об‘єктів України, допомоги в деокупації ЗАЕС і встановлення зони ядерної та фізичної безпеки навколо атомних електростанцій України!” – наголосили в Енергоатомі.

Система Orphus Поделиться на fb