Ви тут:
Суспільство Україна 

Росія зруйнувала в Україні вже понад 86 тисяч об’єктів інфраструктури

Станом на сьогодні зафіксовані понад 86 тисяч об’єктів соціальної інфраструктури, зруйнованих або пошкоджених унаслідок російської агресії.

Про це повідомив заступник керівника Офісу президента України Кирило Тимошенко під час презентації проєкту Фонду відновлення України.

За його словами, незабаром до цього переліку додадуться об’єкти, виявлені після визволення Харківської, Донецької та інших областей.

“На жаль, ми маємо визнати, що в України реально не вистачить фінансових ресурсів для такого обсягу відновлення. Нам знадобиться багато років, щоб відбудувати тисячі зруйнованих шкіл, садочків, лікарень, об’єктів енергетичної та транспортної інфраструктури”, – констатував представник президентської канцелярії.

За його словами, перелік об’єктів, відновлення яких є критично необхідним уже зараз, сягнув 38 тисяч. За його словами, через брак фінансування коштом державного бюджету розпочате відновлення лише 11,4 тисячі об’єктів (всього 13%), а завершене 3,4 тисячі об’єктів (4%).

Тимошенко подякував уряду Естонської Республіки за швидкий початок відновлювальних робіт на обраних об’єктах соціальної інфраструктури у Житомирській області та звернувся до представників інших партнерів України із закликом долучатися до процесу відновлення.

Система Orphus Поделиться на fb