Ви тут:
Суспільство Україна 

РНБО запровадила нові санкції щодо великої кількості фізичних та юридичних осіб РФ, – Данілов

Рада національної безпеки і оборони України шляхом письмового голосування ухвалила рішення про запровадження санкцій щодо великої кількості фізичних і юридичних осіб РФ/

Джерело: ЕспресоTV.

За словами секретаря РНБО України Олексія Данілова, до санкційних списків, які опрацьовувалися “довгий час”, увійшли тисячі фізичних і юридичних осіб Росії – зокрема, олігархи, чиновники, депутати державної думи, промислові компанії.

“Сьогодні закінчилась письмова процедура відносно санкцій, у них великий пакет російських олігархів, промислових компаній, чиновників, депутатів Держдуми РФ – там тисячі прізвищ, тисячі компаній. Ми над пакетом доволі довго працювали”, – сказав Данілов під час національного телемарафону.

 За інформацією Економічної правди, у списку, зокрема, співвласник “Альфа груп” Михайло Фрідман. Про це заявив президент України Володимир Зеленський у відеозверненні за підсумками засідання РНБО.

“Сьогодні ж Рада нацбезпеки і оборони України ухвалила рішення про застосування санкцій до значущих фізичних і юридичних осіб Росії,  які не знайшли в собі мужності виступити на захист людяності та міжнародного права або які так чи інакше залучені до агресивних кроків проти України і спільноти демократичних народів”, – сказав президент.

За даними декількох співрозмовників Економічної правди, РНБО ухвалила рішення про санкції, які стосуються 1300 осіб, і які синхронізуються з раніше запровадженими санкціями ЄС і США.

“Синхронізація з західними санкціями вся, учасники референдумів, Медведчук і оточення, Янукович, Курченко, Дерипаска, Лєбєдєв, Фрідман. І всі олігархи, які йшли в пакеті синхронізації”, – сказав співрозмовник ЕП.

Система Orphus Поделиться на fb