Ви тут:
Суспільство Україна 

РНБО ввела санкції проти 606 представників владної верхівки росії, – Зеленський

Рада національної безпеки і оборони України у середу ухвалила рішення щодо застосування обмежувальних заходів до 606 фізичних осіб, які належать до керівної верхівки Російської Федерації.

Про це повідомив Президент Володимир Зеленський у відеозверненні наприкінці 196-го дня війни.

“28 членів Ради безпеки Росії, 154 члени Ради Федерації Росії, 424 депутати Держдуми Росії. Усі вони відповідальні за цю війну, за терор проти наших людей. І жоден із них не уникне відповідальності – це тільки питання часу. Ми вже зробили частину необхідних юридичних, дипломатичних і політичних кроків заради такої відповідальності для них. Продумано робимо й усі інші кроки”, – зазначив Володимир Зеленський.

Як зазначив Президент, Служба безпеки провела важливу операцію щодо діяльності деяких підсанкційних осіб на території України.

“Я неодноразово наголошував: контрабандистам і кримінальним мережам в Україні місця не буде. Посадовці митниці, які допомагали контрабандистам, зокрема й серед керівників, відсторонені та отримають законну відповідь на всі свої незаконні дії”, – наголосив Зеленський.

Також повідомив, що на підставі пропозиції СБУ та згідно з чинним законодавством ухвалив рішення про припинення українського громадянства тих підсанкційних осіб, у яких було виявлено іноземне громадянство, зокрема російське та румунське.

Система Orphus Поделиться на fb