Ви тут:
Суспільство Україна 

Разом з міжнародними федераціями робимо все для того, щоб представників рф та білорусі не допустили до Олімпіади – 2024, – Гутцайт

Міністерство молоді та спорту України спільно з національними та міжнародними спортивними федераціями працює над тим, щоб представники росії та білорусі не були допущені до Олімпійських ігор в Парижі у 2024 році.

Про це повідомляє Комітет молоді та спорту ВРУ.

«Ми працюємо над цим. Це складно, бо багато росіян інтегровані в міжнародні федерації. Вони хочуть повернутися до змагань під білим прапором. Для нас дуже важливо цього не допустити. Принаймні до завершення війни їх не має бути в спорті. Це складно, але нам вдається. Подяка Міжнародному олімпійському комітету, нашим федераціям, всім, хто працює для того, щоби росіян і білорусів не було на міжнародній спортивній арені», — сказав Міністр Вадим Гутцайт.

Вадим Гутцайт подякував українським спортсменам за потужну кампанію з інформування світової спільноти про злочини, які росіяни вчиняють на території України:

«Вони вбивають наших людей, руйнують інфраструктуру. Ми робимо все, щоби світ про це знав і реагував на це. І він реагує — росіяни і білоруси в санкційному бані».

Система Orphus Поделиться на fb