Ви тут:
Суспільство Україна 

путін наказав захопити Донецьку область до 15 вересня, – Олексій Громов

Після відновлення боєздатності російські окупанти додатково ввели по одній батальйонно-тактичній групі на Слов’янський та Миколаївський напрямки.

Про це повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу Збройних Сил України бригадний генерал Олексій Громов під час онлайн-брифінгу 1 вересня.

“На сході ворог здійснює перегрупування військ Центрального військового округу з Лугансько-Донецького до Курахівського напрямку з метою нарощування своїх військ. Після відновлення боєздатності ворогом додатково введено по одній батальйонно-тактичній групі на Слов’янський та Миколаївський напрямки”, -зазначив Олексій Громов.

Також додав, що росіяни продовжують утримувати окуповані райони Харківської, Луганської, Донецької, Запорізької, Херсонської та Миколаївської областей та намагаються створити умови для відновлення наступу.

“Так, російські окупаційні війська в черговий раз коригують свої плани і дії відповідно до наказу Путіна щодо виходу на адміністративні кордони Донецької області до 15 вересня”, – додав він.

Фото: АрміяInform

Перейти до вмісту