Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

ПриватБанк доставив сучасне медичне обладнання в кременчуцьку лікарню

Опорна лікарня Кременчука, що на Полтавщині, отримала наркозну станцію з модулем та монітором вартістю 2,6 млн грн, закуплену за програмою “Допомога шпиталям та медзакладам України”, яку реалізує ПриватБанк через свій благодійний фонд “Допомагати просто!”.

Обладнання вже рятує життя як бійців, що направляються на лікування в медзаклад, так і цивільного населення.

“Це найсучасніша станція, що дозволяє нам проводити глибокий наркоз та визначати точну кількість медикаментів для конкретного пацієнта, здійснювати індивідуальний підхід до кожного хворого, тим самим зменшуючи медикаментозне навантаження на організм”, – розповів директор лікарні пан Віктор.

У червні ПриватБанк ініціював благодійну програму “Допомога шпиталям та медзакладам України”, яку реалізує благодійний фонд банку “Допомагати просто!”. На середину вересня благодійники – клієнти банку, перерахували на програму понад 26 мільйонів гривень. Зібрані кошти спрямовуються на медичне обладнання, медикаменти, витратні матеріали, аби рятувати життя в цей важкий час.

Долучитися до цієї чи іншої благодійної програми з переліку чинних можна у розділі «Добро»  застосунку Приват24, терміналах самообслуговування та банкоматах ПриватБанку, через каси відділень банку, а також на сайті blago.privatbank.ua, де прозоро і в реальному часі відображається хід зборів на програми.

Система Orphus Поделиться на fb