Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Працівник одного з медзакладів на Полтавщині привласнив 1,1 млн грн, – Держаудитслужба

Результати ревізії в Хорольському центрі ПМСД стали підставою для вручення посадовій особі підприємства не лише підозр у вчиненні кримінального правопорушення, а й прийняття судом обвинувального вироку.

Про це повідомили у пресслужбі Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області.

Винній особі повідомлено про підозру у привласненні 1,1 млн грн, що підтверджено вироком суду. Дії посадовця кваліфіковані за частинами першою, третьою статті 191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

Підґрунтям для винесення обвинувального вироку стали матеріали ревізії, яку провели аудитори Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області.

Аудитори встановили, що винна особа шляхом внесення до електронних особових рахунків працівників підприємства недостовірної інформації про нарахування заробітної плати та незаконного втручання в роботу автоматизованих систем змінювала дані, які у вигляді завищених сум заробітної плати надалі перераховувала на власний рахунок.

Вироком суду підтверджено суму збитків, задокументовану аудиторами в акті ревізії, та прийнято рішення про стягнення з винної особи незаконно привласнених коштів.

Система Orphus Поделиться на fb