Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Працюємо, щоб область була з теплом, – голова Полтавської облради

20 вересня відбулося засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку Полтавської облради. Депутати вкотре обговорили питання опалювального сезону.

Про це повідомив у своєму telegram-каналі голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

“Опалювальний сезон 2022/23 років буде складним з об’єктивних причин. Ворог цілеспрямовано атакує комунальну інфраструктуру. Але ми працюємо наперед. Сьогодні вкотре обговорили питання опалювального сезону на комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку. Реалізація комплексних завдань потребує проведення позачергової сесії обласної ради в стислі терміни. Дякую колегам за підтримку питань порядку денного”, – зазначив Олександр Біленький.

Комісія розглянула питання щодо встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, що надаються ОКВПТГ “Лубнитеплоенерго” та ПОКВПТГ “Полтаватеплоенерго”, повідомили у Полтавській обласній раді.

Згідно з Законом України “Про особливості регулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання під час дії воєнного стану та подальшого відновлення їх функціонування”, яким встановлено Мораторій на підвищення цін (тарифів) на ринку природного газу та у сфері теплопостачання, тарифи обласних комунальних підприємств теплового господарства не зростатимуть. За результатами обговорення депутати рекомендували Управлінню майном обласної ради підготувати відповідні проєкти рішень обласної ради.

Також під час засідання розглянули питання щодо надання згоди на безоплатне прийняття з державної у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області цілісного майнового комплексу відокремленого підрозділу “Кременчуцька ТЕЦ”.

Фото: telegram Олександра Біленького

Перейти до вмісту