Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавці стали призерами чемпіонату України серед юнаків із пішохідного туризму та Кубку України із велосипедного туризму

На обох змаганнях успішно виступили представники Полтавщини. На Чемпіонаті України з пішохідного туризму до команди увійшли туристи Михайлівського ліцею та КЗ «Полтавський обласний центр національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді».

Як повідомили у Полтавській ОВА, на дистанції «Смуга перешкод» четвертого класу команда у складі Марії Головашич, Богдана Краєва, Андрія Фисуна та Дмитра Шийки здобула ІІІ місце. У змаганнях зв’язок зв’язка Богдана Краєва та Андрія Фисуна також посіла ІІІ місце.

У загальному заліку за сумою двох видів програми команда Полтавської області здобула ІV місце. До змагань учасників готували тренери Дар’я Дудник, Анатолій Криворучко, Сергій Свистун.

На Кубку України з велосипедного туризму честь області захищали юні туристи з Лубенської міської громади та вихованці обласного центру.

Перше місце у виді „Тріал” виборов Едуард Підпалий, ІІ місце у велокросі – Олександр Козлов, який за результатом трьох видів в особистому заліку став переможцем Кубку України.

У командному заліку на комплексній дистанції велотуристи Полтавщини посіли ІІ місце. На дистанції „Смуга перешкод” команда Полтавської області також здобула «срібло». Високими результатами велотуристи завдячують тренерам Миколі Іващенку та Тарасові Гармашу.

Система Orphus Поделиться на fb