Ви тут:
Прес-релізи Суспільство 

Полтавське студенство обирає ПриватБанк

Близько 10 тис. студентів 47 навчальних закладів Полтавщини отримують стипендію на картки ПриватБанку, більшість з них – активні користувачі Приват24.

Стипендією на банківську картку нині не здивуєш нікого, як і тим, що оплатити за навчання чи гуртожиток можна не відвідуючи банківських відділень: у пару кліків на смартфоні. Адже сучасний смартфон, у поєднанні з найпопулярнішим банківським інтернет додатком Приват24, перетворився із засобу зв’язку на маленьке банківське відділення у кишені. Сьогодні Приват24 – це більше 150 банківських та небанківських сервісів в одному місці: від переказів коштів до купівлі квитків.

80% студентів активно користуються Apple/Google Pay, які у поєднанні з digital карткою надають крила свободи: життя без пластику, без відділень, але з усіма можливостями звичайних пластикових банківських карток. Хоч стипендію отримуй, хоч батьківську допомогу. Сам собі банкір: випускаєш, перевипускаєш, блокуєш.

Не обійтися без картки ПриватБанку і тим студентам, які не отримують стипендію. Вчасна фінансова підтримка рідних та близьких полегшить студентське життя та миттєво зарахується на картковий рахунок. Наша молодь точно знає, що хоче і де найкраще!

Нагадаємо, 15 млн українців активно користуються найпопулярнішим в Україні інтернет-банкінгом Приват24. Найчастіше українці користуються Приват24 з мобільних пристроїв – активними користувачами мобільного банку Приват24 є 13,6 млн людей, ще 1,8 мільйона користуються як мобільною, та і веб версією цифрового банку

Система Orphus Поделиться на fb