Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавська ОВА отримала генератори від проєкту USAID “ГОВЕРЛА”

У рамках проєкту “ГОВЕРЛА” Полтавська ОВА отримала 5 сучасних бензинових генераторів для об’єктів критичної інфраструктури, а також 40 мережевих фільтрів (3м та 10м).

Про це повідомили у Полтавській ОВА.

Від минулого року проєкт USAID “ГОВЕРЛА” допомагає Полтавщині на шляху до децентралізації та ефективного самоврядування на місцях, а з початком збройної агресії російської федерації він розширив діяльність та надає допомогу щодо підвищення ступіню готовності громад до подолання надзвичайних ситуацій.

“Така допомога є, як ніколи, доречною, адже в умовах воєнного стану та очікування напруженого опалювального сезону таке обладнання як генератори надасть можливість оперативно реагувати на можливі надзвичайні ситуації та зменшити їх негативний вплив. Висловлюємо щиру вдячність проєкту USAID “ГОВЕРЛА” за небайдужість та суттєву підтримку у такий складний період для області та держави зокрема. Сподіваємося на подальше зміцнення партнерства і реалізацію спільних проєктів задля розвитку України”, – наголосили в ОВА.

Нагадаємо, “ГОВЕРЛА” – це п’ятирічна програма, яка впроваджується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і реалізовується компанією DAI Global LLC (DAI).

Фото: Полтавська ОВА

Система Orphus Поделиться на fb