Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Полтавська обласна рада та ГО “Інститут аналітики та адвокації” підписали Меморандум про співпрацю

2 вересня голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький та представники ГО “Інститут аналітики та адвокації” підписали Меморандум про співпрацю.

Про це повідомили у Полтавській обласній раді.

“На сьогодні важливо, щоб особи котрі втратили своє минуле життя через війну росії в України були проінформовані щодо захисту своїх правТому з Олександром Лемешком, спільно з ГО “Інститут аналітики та адвокації” підписали Меморандум про співпрацю. Завдяки цьому документу,  ми зможемо надавати безоплатну правову допомогу, а також проводити інформаційні зустрічі про права людей, що евакуювалися до Полтавщини з зони бойових дій та її мешканцям. Не стоїмо осторонь від  лиха людей. Синергією зусиль влади, партнерів, громад та небайдужих людей наближаємо нашу перемогу”, ‒ наголосив голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

Відповідно Меморандуму планують надавати безоплатну правову допомогу внутрішньо – переміщеним особам, які проживають на території області, та її мешканцям. Окрім цього, організовуватимуть спільні заходи, спрямовані на підвищення рівня правової поінформованості громадян щодо захисту своїх прав шляхом проведення конференцій, семінарів, круглих столів, зустрічей та інших заходів, моніторингу розміщення друкованої продукції, а також розроблятимуть та реалізуватимуть спільні проєкти, спрямовані на  покращення доступу окремих категорій громадян до безоплатної правової допомоги.

Фото: Полтавська облрада

Система Orphus Поделиться на fb