Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Полтавець подав петицію про присвоєння звання народної артистки України Наталії Май

2 вересня на сайті Офіційного інтернет-представництва Президента України з’явилася петиція про присвоєння співачці, композиторці, поетесі, волонтерці, педагогу й громадській діячі Наталії Май звання народної артистки України.

Автор петиції Сергій Заводовський вважає, що Наталія Май достойна високої державної відзнаки за значний особистий внесок у культурно-освітній розвиток Української держави, розвиток вітчизняної культурно-мистецької спадщини, видатну виконавську майстерність, вагомі трудові досягнення, щоденну сумлінну працю та багаторічну підтримку захисників Вітчизни, які боронять Українську незалежність у боротьбі з агресором.

Почався збір підписів – для розгляду Президентом ініціатива має отримати не менше 25 тисяч схввалень від громадян в термін до 3 місяців.

“Благодійні акції-концерти за участі Наталії Май під гаслом “До Перемоги – Разом!”, які постійно проводяться в містах, селищах і навіть в маленьких українських селах, дарують людям справжню насолоду, заряджають усіх новою енергією до боротьби за незалежність, об’єднують всіх українців та наближають Україну до Перемоги. Паралельно з основною діяльністю Наталія Май разом зі своєю сім’єю займає активну патріотичну проукраїнську позицію та приймає активну участь у благодійних проектах для підтримки військовослужбовців ЗСУ, тероборони, внутрішньо переміщених осіб. З початком повномасштабної війни росії проти України Наталія Май продовжує підтримувати розвиток української музики, пише нові сучасні пісні для українських виконавців, займається навчанням молодих виконавців”, – йдеться у  петиції.

Марія Бойко

Система Orphus Поделиться на fb