Ви тут:
Полтавщина Пригоди Суспільство 

Поліція розшукала 20-річну полтавку, яка з 30 серпня не виходила на зв’язок з рідними

20-річна полтавка Євгенія Литвиненко, яка не виходила на зв’язок з рідними з 30 серпня, змінила місце проживання. Правоохоронці встановили нову адресу зниклої та переконались, що її життя та здоров’я у безпеці.

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Полтавщини.

“Інформація про її безвісне зникнення була оприлюднена на вебресурсах поліції Полтавщини 1 вересня цього року. Вдячні читачам соцмереж, Інтернет-виданням та агенціям за допомогу в поширенні публікації”, – зазначили правоохоронці.

Поліція Полтавщини закликає громадян суворо дотримуватися заходів безпеки та навчати цих правил дітей, особливо в умовах воєнного стану в країні.

Якщо ви залишаєте домівку, обов’язково поінформуйте своїх близьких куди плануєте піти чи поїхати.

Радимо обміркувати порядок дій у випадку виникнення надзвичайної ситуації, зокрема варіанти відновлення втраченого зв’язку з близькими (зокрема, занотуйте номери телефонів батьків, знайомих, екстрених служб, гарячих ліній тощо).

Якщо самостійно знайти вихід зі складної ситуації не вдається, завжди є можливість звернутися по допомогу до поліції за номером «102». Окрім того, можна у будь-який час отримати консультацію поліцейських психологів через чат-бот психологічної підтримки у Telegram.

Фото: поліція

Система Orphus Поделиться на fb