Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На війні загинув спецпризначенець, снайпер-розвідник “Тенгрі”, який проживав на Полтавщині

У Києві попрощалися з спецпризначенцем, снайпером-розвідником “Тенгрі”, який проживав в Опішні. Навіть після загибелі снайпера-розвідника імені “Тенгрі” не розсекречують.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Опішнянської громади.

“Загинув Тенгрі спецпризначенець снайпер-розвідник, людина-легенда російсько-української війни. Україна втратила великого Воїна, одного із кращих своїх Синів. Ця втрата болить і Опішні, бо нам випала доля і честь жити в одному селищі із цим Героєм. Іноді нашими вулицями проїздив військовий автомобіль із номерними знаками “путін – …..” за кермом якого був Тенгрі. Із 2014 року його рідко можна було побачити в Опішні. Тенгрі не дозволяв собі відпочинок. Колись він сказав: “Кожен день моєї відсутності на фронті може вартувати життя нашим хлопцям. Як я можу їх покинути?”. На жаль, навіть після загибелі Тенгрі не можна розкривати його особистість”, – зазначили на фейсбук-сторінці громади.

Спецпризначинець снайпер-розвідник з найбільшою кількістю вдало виконаних супер складних та надзвичайно ризикованих завдань. Про подвиги великого Воїна ходять легенди по фронту, як про взірець сміливості, мужності та іноді на межі людських можливостей. Професіонал, віртуоз своєї справи, він допомагав всім й навчав молодих воїнів, передавав свої знання та досвід.

Тенгрі на фронті знали всі підрозділи та особисто керівники спецоперацій, часто радились з ним. Найкращі воїни фронту пишались дружбою з цим Велетнем.

“Надійний друг, дуже скромний як для Героя війни з надмірним почуттям справедливості. Тенгрі загинув під час виконання бойового завдання, отримавши поранення несумісні з життям. Він віддав найцінніше для перемоги України – своє життя!”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у Кобеляцькій громаді попрощалися із воїном Володимиром Магдичем. 

Фото: Олег Богачук, Цензор.НЕТ

 

Система Orphus Поделиться на fb