Ви тут:
Екологія Кримінал Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині вилучили 600 метрів браконьєрських сіток

29 та 30 вересня в акваторії Сулинського заказника провели профілактичний рейд щодо запобігання браконьєрству на воді. Правоохоронці виявили та вилучили 600 метрів браконьєрських сіток з рибою. Біоресурси, які потрапили в сітки, передані для подальшої реалізації в дохід держави. Складені відповідні матеріали щодо подальшого знищення незаконних знарядь лову.

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Полтавщини.

“Під час рейду правоохоронці виявили та вилучили 10 браконьєрських сіток, загальною довжиною понад 600 метрів. Рибу, яка потрапила у браконьєрські снасті, рейдова група передала для подальшої реалізації в дохід держави. За фактом виявленого незаконного знаряддя лову риби працівники рибохоронного патруля склали відповідні акти вилучення безгосподарського майна з подальшою його утилізацією”, –  розповів начальник сектору поліцейської діяльності на воді поліції Полтавщини Дмитро Кисличенко.

Крім цього, за порушення навігації на воді на порушників складені 4 адміністративні матеріали за статтею 117 (Порушення правил користування малими, спортивними суднами та водними мотоциклами) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Загалом з початку дії воєнного стану на Полтавщині на порушників навігації поліцейськими складено 25 адміністративних матеріалів. Спільні превентивні рейди на водоймах Полтавщини тривають.

Фото: поліція

Система Orphus Поделиться на fb