Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині попрощалися з двома військовими

У Полтавській області попрощалися з Андрієм Зайчуком та Андрієм Кучеренком, які загинули, захищаючи Україну.

26 вересня Горішньоплавнівська громада провела в останню путь молодшого сержанта Збройних сил України Андрія Кучеренка, повідомили у Горішньоплавнівській міській раді.

Андрій народився 23 березня 1986 року в Дніпропетровську. У 2003 році закінчив 11 класів Солошинської школи й вступив до Комсомольського ПТУ №15, де здобув професію водія автотранспортних засобів категорії «В» і «С». У 2004 році був призваний на строкову військову службу в лавах Збройних сил України. Після служби працював у Дніпропетровську, а у 2010 році приїхав до Комсомольська. Шість років працював у ТОВ «Феррострой», в інших підприємствах міста.

3 квітня 2022 року був мобілізований на російсько-українську війну. 20 вересня молодший сержант Збройних сил України Андрій Кучеренко загинув у районі населеного пункту Майорськ Донецької області, до кінця виконавши свій військовий обов’язок.

Андрій Кучеренко похований із почестями на кладовищі в с. Солошине.

27 вересня Кременчук провів в останню путь українського військового Андрія Зайчука, повідомили на фейсбук-сторінці Кременчуцької міськради.

Він помер 21 вересня у місті Гайсин Вінницької області. 

Андрій був випускником Кременчуцького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, стипендіатом Кременчуцької міської ради. Закінчив Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації ім. Героїв Крут, служив у військовій частині А-0476 на посаді начальника апаратної технічного обслуговування.

Прощання з військовим проходило у Міському палаці культури. Панахиду за загиблим відслужили у Свято-Миколаївському соборі. Поховали захисника на Алеї Героїв Свіштовського кладовища.

У 22-річного лейтенанта залишилися мати, брат і сестра.

Система Orphus Поделиться на fb