Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині поліція проводить «Уроки безпеки» зі школярами

Працівники відділення №2 (м.Кобеляки) Полтавського районного управління поліції обговорили Із учнями Кобеляцького навчально-виховного комплексу №1 правила безпеки під час навчального процесу в умовах війни та нагадали дітям, як себе поводити при виявленні підозрілих і вибухонебезпечних предметів.

Джерело: Відділ комунікації поліції Полтавщини

Для учнів 9-го класу Кобеляцького навчально-виховного комплексу №1 працівники групи швидкого реагування патрульної поліції Артур Матюх та Сергій Бондар провели «Урок безпеки». 

Поліцейські пояснили дітям, чому важливо дотримуватися Правил дорожнього руху, розтлумачили значення дорожніх знаків, навели приклади найбільш актуальних помилок учасників дорожнього руху, що призводять до травмування та загибелі людей.  

Особливу увагу дітей та вчителів працівники поліції акцентували на дотриманні заходів безпеки в умовах війни. Розказали, як діяти при виявленні підозрілих або вибухонебезпечних предметів. Пояснили, чому важливо негайно йти в укриття під час сигналу «Повітряна тривога» та чому небезпечно відвідувати лісової масиви.

Подібні зустрічі зі школярами поліцейські проводять і в інших навчально-виховних закладах освіти Полтавщини. Головна мета заходів – захистити дітей від існуючих небезпек в умовах війни та створити для них комфортні умови навчання. 

Система Orphus Поделиться на fb