Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

На Полтавщині надходження з єдиного внеску з початку року склали більш ніж 7 млрд. гривень

Завдяки відповідальній позиції легального бізнесу в поточному році роботодавці Полтавщини спрямували до державних цільових фондів 7 млрд. 200,5 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Про це повідомив начальник Головного управління ДПС у Полтавській області Андрій Якименко.

Також зазначив, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження єдиного внеску у 2022 році зросли на суму 1 млрд. 69,7 млн. грн., або на 17,4 відсотки.

Керівник обласного управління ДПС підкреслив, що цілеспрямована спільна діяльність з легалізації праці та виплати офіційної заробітної плати позитивно позначається на надходженнях з ЄВ та стабільності числа застрахованих осіб.

Головне управління ДПС у Полтавській області вкотре нагадує платникам, що виконуючи функції податкової служби, як сервісної та контролюючої, з високим рівнем довіри у суспільстві, в рамках єдиної інформаційної політики податкової служби ми щодня пропонуємо нашим користувачам платникам податків, громадянам, представникам інститутів громадського суспільства актуальні інформаційні матеріали, анонси, роз’яснення та коментарі фахівців за допомогою основних інфоресурсів: офіційний вебпортал Державної податкової служби України; субсайт ГУ ДПС у Полтавській області вебпорталу Державної податкової служби.

Система Orphus Поделиться на fb