Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині минулої доби перевірили 2345 осіб, – поліція

Протягом доби 5 вересня перевірили понад 650 транспортних засобів та 2345 осіб. Одну особу перевіряють на причетність до співпраці з ворогом.

Про це повідомили у поліції Полтавщини.

У зв’язку з необхідністю усунення ризиків та захисту населення від ворожих зазіхань, правоохоронці забезпечують систематичний моніторинг дотримання обмежень воєнного стану, контролюють міграційні процеси, а також здійснюють заходи щодо виявлення можливих пособників ворога та осіб, причетних до діяльності російських диверсійних груп.

“Працівники районних органів поліції Полтавщини минулої доби перевірили понад 650 транспортних засобів та 2345 осіб. Одну особу перевіряють на причетність до співпраці з ворогом”, – розповів начальник поліції Полтавщини Євген Рогачов.

Читайте також: У Полтаві для чотирилапих бійців шиють бронежилети

Правоохоронці закликаємо громадян відповідально ставитися до вимушених обмежень воєнного часу, суворо дотримуватися встановлених правил, чітко виконувати вказівки військових та поліцейських, які виконують покладені на них службові обов’язки, та оперативно інформувати правоохоронні органи про підозрілих осіб.

Система Orphus Поделиться на fb