Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

На Полтавщині готують заклади соціальної сфери та місця компактного проживання до викликів зимового періоду, – Людмила Корнієнко

15 вересня за участі Директора Департаменту соцзахисту населення  Людмили Корнієнко відбулась вхідна зустріч з представниками Програми ООН з відновлення та розбудови миру, в рамках якої було обговорено розвиток співробітництва з метою посилення здатності територіальних громад забезпечувати надання базових соціальних послуг населенню, в тому числі внутрішньо переміщеним особам.

“На сьогодні область прийняла до 200 тисяч переселенців, з яких майже  9 тисяч осіб похилого віку та осіб з інвалідністю, які потребують постійного особливого догляду. Завдяки системній роботі органів соцзахисту області, для внутрішньо переміщених осіб повністю забезпечено дотримання державних соціальних гарантій. Натомість, до першочергових завдань нашої щоденної роботи додались питання задоволення потреб вразливих категорій ВПО у засобах реабілітації, а також розміщення осіб з інвалідністю в закладах стаціонарного догляду. Незмінним пріоритетом щоденної діяльності залишається підготовка закладів соціальної сфери та місць компактного проживання до викликів зимового періоду та реагування на кризові ситуації з електро- та теплопостачанням, які можуть виникнути від незалежних від нас умов”, – зазначила директор Департаменту соцзахисту населення Полтавської ОВА Людмила Корнієнко.

Координаторка компонента “Місцеве самоврядування та реформа децентралізації влади” Програми Олена Рудич ознайомила присутніх з досвідом реалізації проєкту на території Луганської та Донецької областей та попередніми планами щодо розширення діяльності Програми на територію Полтавської області.

“Безумовно, на сьогодні завдання Програми це посилити інституційну спроможність територіальних громад в частині реагування на потреби населення, а зокрема ВПО, щодо доступності та якості соціальних послуг. Водночас ми розглядаємо Полтавщину на довгострокову перспективу, адже прагнемо досягнення сталості та системних результатів, які залишаться в області на майбутнє” – розповіла Олена Рудич.

За результатами наради досягнуто попередні домовленості щодо співпраці за рядом ключових напрямів з метою зміцнення спроможності громад надавати якісні соціальні послуги, зокрема щодо мобільних мультидисциплінарних бригад на спеціалізованих автомобілях, удосконалення програмних комплексів з ведення випадку.

Система Orphus Поделиться на fb