Ви тут:
Суспільство Україна 

На південному напрямку Україна повернула понад 500 квадратних кілометрів, – Наталія Гуменюк

Протягом останніх двох тижнів на півдні ЗСУ просунулись вперед від чотирьох до кілька десятків кілометрів. Наразі звільнено близько 500 квадратних кілометрів загальної площі.

Про це повідомила начальник об’єднаного координаційного пресцентру сил оборони півдня України Наталія Гуменюк 12 вересня під час онлайн-брифінгу у Media Center Ukraine – Ukrinform.

“Населені пункти Херсонщини – Високопілля, Нововознесенське, Білогірка, Сухий ставок, Миролюбівка звільнені, повністю під нашим прапором. Територія вже зачищена, однак тривають все ще певні заходи”, – наголосила Наталя Гуменюк.

Вона зазначила, що навіть на звільнених територіях зберігається певна небезпека, регіон лишається під обстрілами ворога, а також, відступаючи, росіяни замінували велику кількість території.

“російські окупанти продовжують обстрілювати територіальні громади вздовж лінії зіткнення на Миколаївщині, поблизу Кривого Рогу, Нікополя. Ці території не були окуповані, але ворог намагається психологічно тиснути на населення”, – розповіла Наталія Гуменюк.

Крім того, попередила, що можливість ракетного удару з Чорного моря залишається досить високою, та закликала не ігнорувати сигнали повітряної тривоги. Водночас розповіла, що окупанти вивели свої кораблі в Чорне море, бо бояться, що за дивним збігом обставин техніка знову почне вибухати.

Система Orphus Поделиться на fb