Ви тут:
Суспільство 

На Херсонщині окупанти взялися поспіхом організовувати “референдум”

Окупанти Херсонської області виступили за термінове проведення “референдуму” про вступ до РФ.

Про це пише “Українська правда” з посиланням на російські ЗМІ.

Зазначається, що 20 вересня так звана “громадська рада Херсонської області” звернулася до окупаційного очільника регіону з ініціативою “негайно провести “референдум” про визнання суб’єктом Російської Федерації”. Під час проведення “референдуму” буде, зокрема, голосування онлайн.

Колаборант Кирило Стремоусов заявив, що окупанти вже проводять консультації з Росією про запуск “референдуму”, також вони очікують явки до 80% людей.

Пізніше стало відомо, що Сальдо ухвалив рішення про проведення “референдуму” щодо входження регіону до складу Росії. При цьому не називає жодних дат проведення псевдореферендуму.

“Упевнений, що керівництво РФ прийме підсумки “референдуму” і Херсонська область увійде до складу Росії. Упевнений, що входження Херсонської області до складу Російської Федерації убезпечить наш регіон, а також відкриє нові можливості на шляху повернення до мирного життя і стане торжеством історичної справедливості. Переконаний, що російський народ і президент РФ Володимир Путін виступлять гарантами безпеки і процвітання нашого регіону”, – зазначив Сальдо.

Перейти до вмісту