Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Миргородська бригада тактичної авіації отримала стрічку до Бойового Прапора “За мужність та відвагу”

Командувач повітряного командування “Центр” генерал-лейтенант Анатолій Кривоножко від імені Глави держави вручив стрічку, що символізує почесну відзнаку “За мужність та відвагу”, якою військова частина нагороджена 15 червня 2022 року Указом Президента України №408/2022.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці 831-ої бригади тактичної авіації.

У перші дні війни Повітряні сили Збройних Сил України зруйнували міф російської армії про те, що за добу вона здобуде перевагу в повітрі та за тиждень дійде до столиці. Нині продовжують надавати потужну вогневу підтримку іншим родам військ при звільненні наших тимчасово окупованих територій.

“Мужністю та майстерністю фахівців Повітряних Сил, особливо сміливістю і навченістю льотчиків, захоплюються військовослужбовці армій усіх континентів нашої планети. Впевнений, що про вміле та ефективне планування бойового застосування авіації проти в рази переважаючих сил противника, способи ведення бойових дій пілотами Збройних Сил України згодом напишуть у підручниках для навчання майбутніх поколінь авіаторів. Дякую всім за щоденну копітку роботу, кожному з вас – за мужність, вашим родинам – за терпіння, волонтерам – за потужну підтримку, органам місцевої влади та військової адміністрації – за плідну співпрацю. Якби тяжко не було, але Перемога обов’язково буде наша”, – зазначив очільник повітряного з’єднання.

Генерал-лейтенант Анатолій Кривоножко вручив особовому складу бригади тактичної авіації державні та відомчі нагороди, а також привітав армійців з нагоди присвоєння чергових військових звань.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих побратимів.

Фото: фейсбук

Система Orphus Поделиться на fb