Минулої доби росіяни масовано обстрілювали Харків та три райони області: є загиблі та поранені
Протягом минулої доби росіяни масовано обстріляли Харків та Харківський, Чугуївський і Куп’янський райони області. Внаслідок дій окупантів загинули троє людей, ще дев’ятеро – поранені.
Про це повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.
“Близько 3 ночі ворог обстріляв Лозову. Є пряме влучання в об’єкт освіти. Сталася пожежа. Інформація щодо постраждалих уточнюється”, – зазначив Олег Синєгубов.
За даними Центру екстреної медичної допомоги, протягом доби в Харкові загинула 1 людина, 6 отримали поранення. Також 1 людина поранена в Ізюмському районі. В Харківському районі 2 поранених, один з них підірвався на міні в Руських Тишках. В Куп’янському районі 2 цивільних загинули.
На звільнених територіях фіксуються воєнні злочини окупантів, залишається високою мінна небезпека.
Читайте також: Вночі росіяни ударили шість разів по Дніпропетровщині: пошкоджені 16 будинків та стадіон
Нагадаємо, зранку 13 вересня заступник керівника ОП Кирило Тимошенко повідомив, що Харківська область повністю знеструмлена.
Фото: telegram Олега Синєгубова