Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Ми вдома” – Містохаб влаштовує захід у новому форматі

«Ми вдома» – Саме цією назвою Містохаб нагадує, що ми на своїй землі, у своєму рідному місті.

17-18 вересня організатори волонтерського штабу влаштовують захід в новому форматі.

Тепер не треба донатити за вхід, а можна брати участь у різних подіях. Наприклад в суботу відбувався забіг «Біжи. Донать. Рятуй» на п’ять кілометрів за підтримки тріатлон клубу Gorynych.

А на вулиці Спаській 10 проходили: ⁃ різноманітні майстер-класи з малювання ⁃ плетіння прикрас з чаюванням ⁃ шаховий турнір для всіх охочих ⁃ кінотеатр у бомбосховищі ⁃ лекція-дискусія під назвою «Розвінчуємо російські міфи про Україну» ⁃ дегустація українських вин ⁃ антикорупційна мафія від Молодіжної ради ⁃ та навіть стенд-ап.

Вхід на кожну подію має фіксовану вартість, тому можна обирати те, що подобається найбільше.

А якщо раптом застала тривога, то поруч є атмосферно-влаштоване бомбосховище.

Цього разу можна було спробувати каву від «Чічікова» та круасани від «Басти».

Цим івентом Містохаб хоче закрити збір на одне з найгостріших питань на фронті – тактичні аптечки. Одна аптечка коштує 6500 грн. Волонтери хочуть зібрати близько 80-ти. Таким чином сума збору становить пів мільйона гривень.

Що входить в аптечку можна переглянути у нашому відео. До події можна долучитись і в неділю, також буде проходити купа всього цікавого: від майстер-класів з флористики, настільних ігор і квізу до перегляду повнометражного фільму «Стоп-земля» – найпопулярнішого серед українських фільмів зараз.

Перейти до вмісту