Ви тут:
Прес-релізи Суспільство 

“Монета за донат для ЗСУ”: учасники благодійного збору коштів зібрали майже 8,6 млн гривень

Завершився благодійний збір коштів “Монета за донат для ЗСУ”, організований Національним банком спільно з ПриватБанком до Дня Незалежності України.

З 24 серпня до 2 вересня включно українці робили донати на підтримку Збройних Сил України. Кожен учасник збору отримував шанс виграти одну з 10 ексклюзивних пам’ятних монет “Ой у лузі червона калина” (п’ять – зі срібла та п’ять – із нейзильберу) із власноручними підписами Голови Національного банку України Кирила Шевченка та Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного.

Участь у благодійному зборі взяло понад 10 тисяч українців, із них донати на срібну монету “Ой у лузі червона калина” зробили майже січ тисяч громадян; на монету з нейзильберу – понад три тисячі громадян.

За десять днів благодійного збору вдалося зібрати 8 595 317,91 грн, зокрема через “срібний” QR-код – 6 511 015,60 грн та “нейзильберовий” QR-код – 2 084 302,31 грн.

Усі зібрані в межах акції кошти відразу перераховувалися на спецрахунок Національного банку, відкритий для потреб Збройних Сил України. Хто ж отримав ексклюзивні монети за донат – більше інформації на сайті банку.
Система Orphus Поделиться на fb