Ви тут:
Прес-релізи Суспільство 

Мінна безпека для дітей: для учнів 5-9 класів презентували онлайн-курс та відеоурок

Фонд Східна Європа презентував онлайн-курс “Цивільна безпека та підготовка до надзвичайних ситуацій” та відеоурок “Обережно: міни” для учнів 5–9 класів.

Курс ознайомлює слухачів із основами цивільного захисту та надає практичні навички реагування на надзвичайні ситуації. Він – нестандартний, адже поєднує елементи комп’ютерної гри Minecraft із навчальним матеріалом. Такий формат цікавіший для слухачів і сприяє легшому засвоєнню інформації.

Курс складається з 10 відеолекцій, до кожної з яких є завдання і тести для самоперевірки.

Слухачі, які успішно складуть проміжні та фінальний тести, отримають сертифікат про проходження курсу.

Відеоурок “Обережно: міни” ознайомлює дітей з основами мінної безпеки, формує навички поводження із вибухонебезпечними предметами. Усі відеоматеріали розроблені спільно з ДСНС.

Курс і урок – безкоштовні та доступні на Освітній онлайн-платформі Зрозуміло! за посиланням. Для того, щоб допомогти освітянам інтегрувати матеріали у навчальний процес, Фонд Східна Європа розробив методичні рекомендації.

“Агентство США з міжнародного розвитку USAID всебічно підтримує українські громади у подоланні безпекових викликів, які спричинені повномасштабним вторгненням. Одним із напрямків цієї роботи є навчання мешканців громад реагуванню на надзвичайні ситуації. Діти є особливо вразливими у надзвичайних ситуаціях не лише під час війни, а й у мирний час. Тому USAID підтримало розробку онлайн-курсу для дітей у рамках грантового проєкту. Цей курс ознайомить дітей та підлітків з основами цивільної безпеки, дозволить їм дізнатися більше про надзвичайні ситуації, навчитися розпізнавати вибухонебезпечні предмети та сприятиме їхній безпеці”, – зазначив керівник програм з розвитку місцевого самоврядування і децентралізації влади Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Марат Кюрчевський.

Онлайн-курс, відеоурок та методичні рекомендації створені Фондом Східна Європа в межах Програми “Онлайн-заняття з безпеки для дітей” та стали можливими завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID “ГОВЕРЛА”.

Система Orphus Поделиться на fb