Ви тут:
Суспільство Україна 

Міністри країн G7 заявили, що готові підтримувати міжнародні зусилля з відновлення та реабілітації зруйнованих міст країни, – Чернишов

Міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов взяв участь у Спеціальній сесії на зустрічі Міністрів просторового розвитку країн “Великої Сімки”. Уперше Україні була присвячена Спеціальна сесія на зустрічі Міністрів просторового розвитку країн “Великої Сімки” / G7 Meeting of the Ministers responsible for urban development.

Про це повідомляє Урядовий портал.

«У спільному комюніке учасники зустрічі засудили масштабне руйнування міст в Україні, за яке повну відповідальність несе загарбницька війна росії, і заявили, що готові супроводжувати міжнародні зусилля з відновлення та реабілітації зруйнованих міст країни і таким чином підтримувати відбудову вільної і демократичної України. Було приємно чути, що Канцлер Німеччини Олаф Шольц, відкриваючи цей захід, велику частину промови присвятив Україні та навіть згадав нашу спільну подорож до міста-героя Ірпеня у червні цього року», — зазначив Олексій Чернишов.

Міністр також висловив вдячність за чітку позицію підтримки Міністру у справах житла, міського розвитку та будівництва Німеччини Кларі Ґейвіц, Міністру житлового будівництва і міського розвитку США Марсії Фадж, радниці з економічних і глобальних питань Посольства Великобританії в Німеччині Наталі Томс, Міністру землі, інфраструктури, транспорту та туризму Тетсуо Саїто та послу Італії у Німеччині Армандо Пʼєруччі.

Система Orphus Поделиться на fb