Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Мер Горішніх Плавнів закликав не панікувати та не ігнорувати сигнали повітряної тривоги через чутки про ракетний обстріл

Міський голова Горішніх Плавнів Дмитро Биков закликав місцевих мешканців не панікувати та не ігнорувати сигнали повітряної тривоги через чутки про можливий ракетний обстріл рашистами.

Відповідне звернення опублікували на фейсбук-сторінці Горішньоплавнівської міської ради.

“У місті шириться інформація щодо можливого ракетного удару російських окупантів сьогодні по промислових об’єктах нашої громади. Паніка розповсюджується зі швидкістю звуку. Окремі містяни закликають негайно забирати дітей із навчальних закладів, виїжджати з міста, таке інше. Відповідні заклики викликають почуття страху та провокують неусвідомлені, часом безглузді дії. Інстинкт самозбереження — природне почуття, але сьогодні також необхідно керуватися голосом розуму, який допоможе тверезо оцінити ситуацію. Хочу уточнити: інформація про можливість ракетного удару дійсно була. За останні 6 місяців війни ми отримували десятки таких застережень. Ці повідомлення є робочими і правильними в країні, де йде війна. З 24 лютого ми всі чуємо сигнали тривоги по кілька разів на добу.
Головне, що потрібно зробити, — це пам’ятати й не ігнорувати сигнали тривоги, неухильно їх дотримуватися. Ніхто не може знати точно куди та коли прилетить ракета. Ми маємо бути готові цілодобово. Запорукою збереження вашого життя і здоров’я є самодисципліна і врівноваженість”, – зазначив Дмитро Биков.

Система Orphus Поделиться на fb
111