Ви тут:
Суспільство Україна 

Майже 50% видатків Держбюджету на 2023 рік буде спрямовано на безпеку та оборону, – Юрій Арістов

Майже 50% видатків Держбюджету на 2023 рік буде спрямовано на безпеку та оборону. Крім того, в проекті Держбюджету максимально збережені видатки на соціальний захист та підтримку.

Про це повідомив Голова Комітету з питань бюджету Юрій Арістов.

“Це більше трильйона гривень. Це бюджет задля Перемоги”, – на засіданні Верховної Ради заявив Голова Комітету з питань бюджету Юрій Арістов.

За його словами, в проекті Держбюджету максимально збережені видатки на соціальний захист та підтримку. Це пенсії, субсидії, підтримка ВПО та малозабезпечених. Також збережені зарплати медичним працівникам та працівникам освіти, стипендії студентам.

“Сьогодні дуже важливо, аби бюджет був ухвалений в стислі терміни. Зараз не на часі популістські заяви та політичні баталії. Так, ми би хотіли собі дозволити трильйон гривень для підтримки економіки, але точно не зараз. Ми маємо вже сьогодні домовлятися з міжнародними партнерами про допомогу. Тому закликаю, аби пропозиції від депутатів до проекту відповідали теперішнім реаліям, були належно обґрунтованими та збалансованими. Ми спільно маємо забезпечити якнайшвидше прийняття головного фінансового документу України на наступний рік”, – сказав Юрій Арістов.

Система Orphus Поделиться на fb